Laden Evenementen

Evenementen Zoeken en weergeven navigatie

Evenement weergaven navigatie

Opgelet: Door gebruik te maken van het formulier zal de inhoud dynamisch worden bijgewerkt.
Junior Cyber Agents

Junior Cyber Agents

17 juli - 29 augustus
Thuis

Speuren door de stad

17 juli - 29 augustus
VVV Amersfoort, Breestraat 1
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Biebje in het park

17 juli - 29 augustus
Park der Tijden, Luttenberg 40
Vathorst/Hooglanderveen

Voorleesfeestjes & speurneuzen

17 juli - 27 augustus
Diverse locaties Bibliotheek

IJsspeurtocht

17 juli
IJskar bij Cultuurpodium Kosmik, Heiligerbergweg 144
Randenbroek/Schuilenburg

IJsbolletje

17 juli - 29 augustus
IJs van Vitelli, Kwekersweg 7
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Italiaans ijsje

17 juli - 29 augustus
IJssalon Mazzoli, Langestraat 75
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Superhelden & hamsters

17 juli - 29 augustus
Albert Heijn Emiclaer, Emiclaerhof 142
Hoogland/Kattenbroek

Vlinderroute

17 juli - 29 augustus
Het Groene Huis, Schothorsterlaan 21
Schothorst/Zielhorst

Zoem zoem

17 juli - 29 augustus
Het Groene Huis, Schothorsterlaan 21
Schothorst/Zielhorst

Zomer doe-wandeling

17 juli - 29 augustus
Het Groene Huis, Schothorsterlaan 21
Schothorst/Zielhorst

Klimmen & klauteren

17 juli - 29 augustus
Het Groene Huis, Schothorsterlaan 21
Schothorst/Zielhorst

Zwerfie bingo

17 juli - 29 augustus

Minibiebspeurtocht

17 juli - 29 augustus

Kantje boord

17 juli - 10:00 - 20:00
Kantje Boord Verhuur, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

IJsspeurtocht

18 juli
IJskar bij Cultuurpodium Kosmik, Heiligerbergweg 144
Randenbroek/Schuilenburg

Kantje boord

18 juli - 10:00 - 20:00
Kantje Boord Verhuur, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

Kabouters & krokodillen

18 juli - 11:00
Herman van Veen Arts Center, Landgoed De Paltz 1
Soest
Soest

Drukstempel

18 juli - 12:30 - 13:30
De Katoendrukkerij, De Volmolen, Plantsoen Noord 2
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Middeleeuws erf

18 juli - 13:00 - 17:00
Park Schothorst, Bedekte Weg (midden op het grote grasveld)
Zielhorst/Schothorst

Skelterpret

18 juli - 14:00 - 16:00
Verkeerstuin, Soesterweg 312
Soesterkwartier/Isselt

Sportikamp

19 juli - 21 juli
vv Hoogland, Sportlaan 30
Hoogland/Kattenbroek

Voetbaldagen

19 juli - 09:00 - 16:00
SC Hoevelaken, Kerkepad 3
Hoevelaken

Monkey Moves

19 juli - 09:15 - 10:00
Park Schothorst – Midden op het grote grasveld, Bedekte Weg
Schothorst/Zielhorst

Zomervakantie avonturendagboek

19 juli - 09:30 - 10:30
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Schaken

19 juli - 10:00 - 11:00
Van der Valk-A1 Hotel, Ruimtevaart 22
Nieuwland

Peutergym

19 juli - 10:00 - 11:00
Kai Park, Wieringenpad
Vathorst/Hooglanderveen

Monkey Moves

19 juli - 10:15 - 11:00
Park Schothorst – Midden op het grote grasveld, Bedekte Weg
Schothorst/Zielhorst

Natuurescapegame

19 juli - 10:30 - 12:30
Parkhuis, Heiligenbergerweg 151
Randenbroek/Schuilenburg

Zomervakantie avonturendagboek

19 juli - 11:00 - 12:00
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Monkey Moves

19 juli - 11:15 - 12:00
Park Schothorst – Midden op het grote grasveld, Bedekte Weg
Schothorst/Zielhorst

Kickboksen

19 juli - 13:00 - 14:00
Vreedzame Buurtplein, Ariaweg 111
Randenbroek/Schuilenburg

Zomervakantie avonturendagboek

19 juli - 13:00 - 14:00
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Visje vangen

19 juli - 13:30 - 15:30
Vollenhovekade
Vathorst/Hooglanderveen

Schat van de zeerover

19 juli - 14:00 - 16:00
Buitenkast Ganskuijl, Ganskuijl 25A
Amersfoort-Zuid

Kickboksen

19 juli - 14:30 - 15:30
Schoolplein Caeciliaschool, Rossinistraat 1
Randenbroek/Schuilenburg

Zomervakantie avonturendagboek

19 juli - 14:30 - 15:30
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Buurtsportclub

19 juli - 15:00 - 17:00
De Gildenplaats, Koppel
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Potje basketballen

19 juli - 15:00 - 17:00
De Gildenplaats, Koppel
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Game, set & match!

19 juli - 15:00 - 17:00
LTV Randenbroek, Hoolesteeg 4
Schothorst/Zielhorst

ABC Karavaan

20 juli
Grasveld Balalaikapad, Parkschool (Raadhoven 2) of 'de Kuil' (tegenover Parkschool)
Schothorst/Zielhorst

Voetbaldagen

20 juli - 22 juli
CJVV, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

Zomervakantie avonturendagboek

20 juli - 09:30 - 10:30
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Hip en gekleurd

20 juli - 10:00 - 11:00
Kindcentrum Bzzzonder, Caraiben 6
Vathorst/Hooglanderveen

Kunstenaar

20 juli - 10:00 - 12:00
KunstISverbinden, Soesterweg 312 (bij de Verkeerstuin)
Op de Wagenwerkplaats
Soesterkwartier/Isselt

Slijmerig slijm

20 juli - 10:30 - 11:30
Kindcentrum Bzzzonder, Caraiben 6
Vathorst/Hooglanderveen

Zomervakantie avonturendagboek

20 juli - 11:00 - 12:00
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Zomervakantie avonturendagboek

20 juli - 13:00 - 14:00
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Natuuravontuur

20 juli - 13:15 - 14:15
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Muzikaal vakantiefeestje

20 juli - 14:00
Hart van Vathorst, Angelinapolder 3
Vathorst/Hooglanderveen

Speelzomer

20 juli - 14:00 - 16:00
De Breede Hei, Dopheide 40
Hoogland/Kattenbroek

Natuuravontuur

20 juli - 14:15 - 15:45
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Speelclub

20 juli - 14:30 - 16:30
De Kuil, Veld Schothorsterlaan tegenover de Parkschool
Schothorst/Zielhorst

Buurtsportclub

20 juli - 14:30 - 15:15
Krajicek Playground, Neptunusplein
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Zomervakantie avonturendagboek

20 juli - 14:30 - 15:30
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Buurtsportfeestje

20 juli - 14:45 - 15:45
Maleweteringpark, Daan Brouwerlaan 40
Vathorst/Hooglanderveen

Buurtsportclub

20 juli - 15:15 - 16:00
Krajicek Playground, Neptunusplein
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Potje basketballen

20 juli - 15:30 - 17:30
Rob Vis plein, Ringweg Dorrestein t.h.v. het Corderius college
Randenbroek/Schuilenburg

Natuuravontuur

20 juli - 15:45 - 17:15
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Peuterjournaal

21 juli

Spaans

21 juli - 10:00 - 11:00
Van der Valk-A1 Hotel, Ruimtevaart 22
Nieuwland

Slijmerig slijm

21 juli - 10:00 - 11:00
Hart van Vathorst, Angelinapolder 3
Vathorst/Hooglanderveen

Circus Moustache

21 juli - 10:00 - 12:00
Theater de Kamers, Wezeperberg 1
Vathorst/Hooglanderveen

Summerdance

21 juli - 10:00 - 10:45
Dance Centre Amersfoort (Nieuwland), Waterdreef 166
Nieuwland

Voorlezen in het gras

21 juli - 10:00
Speeltuin Rivierenwijk, Dollardstraat 119
Soesterkwartier/Isselt

Spiegeltje, spiegeltje aan de wand

21 juli - 11:00 - 12:00
Kunsthal KAdE, Eemhuis, Eemplein 75

Duik in het verleden

21 juli - 11:00 - 15:00
Wijkmuseum Soesterkwartier, St. Bonifaciusstraat 61
Soesterkwartier/Isselt

Spaans

21 juli - 11:00 - 12:00
Van der Valk-A1 Hotel, Ruimtevaart 22
Nieuwland

Summerdance

21 juli - 11:00 - 11:45
Dance Centre Amersfoort (Nieuwland), Waterdreef 166
Nieuwland

Voorlezen in het gras

21 juli - 11:00
Speeltuin Rivierenwijk, Dollardstraat 119
Soesterkwartier/Isselt

Mozaïek

21 juli - 11:30 - 12:30
Hart van Vathorst, Angelinapolder 3
Vathorst/Hooglanderveen

Voorlezen in het gras

21 juli - 12:00
Speeltuin Rivierenwijk, Dollardstraat 119
Soesterkwartier/Isselt

Drukstempel

21 juli - 12:30 - 13:30
De Katoendrukkerij, De Volmolen, Plantsoen Noord 2
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Circus Moustache

21 juli - 13:00 - 15:00
Theater de Kamers, Wezeperberg 1
Vathorst/Hooglanderveen

Varen over de laak

21 juli - 13:00 - 16:30
Sluisje aan de Workumstraat
Vathorst/Hooglanderveen

Mudrun

21 juli - 14:00 - 16:00
Parkhuis, Heiligenbergerweg 151
Randenbroek/Schuilenburg

Speelclub

21 juli - 14:30 - 16:30
Balalaikapad, Speelveld tegenover wijkcentrum ‘t Middelpunt
Schothorst/Zielhorst

Buurtsport

21 juli - 14:30 - 15:30
Gymzaal Reinaartpad, Reinaartpad 25
Schothorst/Zielhorst

Potje basketballen

21 juli - 15:00 - 17:00
Veld nabij rotonde 7
Vathorst/Hooglanderveen

Game, set & match!

21 juli - 15:00 - 17:00
LTV Randenbroek, Hoolesteeg 4
Schothorst/Zielhorst

Kunstenaar

22 juli - 10:00 - 12:00
KunstISverbinden, Soesterweg 312 (bij de Verkeerstuin)
Op de Wagenwerkplaats
Soesterkwartier/Isselt

Circus Moustache

22 juli - 10:00 - 12:00
Theater de Kamers, Wezeperberg 1
Vathorst/Hooglanderveen

Buitenatelier

22 juli - 10:00 - 12:00
Bij de ‘Aardappelberg’, (voor Partou) ter hoogte van Dopheide 38
Hoogland/Kattenbroek

Speelzomer

22 juli - 10:00 - 12:00
Kai Park, Wieringenpad
Vathorst/Hooglanderveen

Freek Vonk

22 juli - 10:00 - 16:00
Medialab, Eemhuis, Eemplein 71
Soesterkwartier/Isselt

Circus Moustache

22 juli - 13:00 - 15:00
Theater de Kamers, Wezeperberg 1
Vathorst/Hooglanderveen

Lekker dansen

22 juli - 13:00 - 14:00
PWA Randenbroek, Weberstraat 5
Randenbroek/Schuilenburg

Speelzomer

22 juli - 13:00 - 16:00
Kai Park, Wieringenpad
Vathorst/Hooglanderveen

Wijksportdag Soesterkwartier

22 juli - 13:00 - 15:30
Voetbalvereniging KVVA, Dollardstraat 115
Soesterkwartier/Isselt

Crea Bea

22 juli - 14:00 - 16:00
Gymzaal Reinaartpad, Reinaartpad 25
Schothorst/Zielhorst

Stoere sportmiddag

22 juli - 14:00 - 16:00
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Lekker dansen

22 juli - 14:30 - 15:15
Vlinderpark, van Galenstraat/van Brakelstraat
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Freerunnen

22 juli - 16:00 - 17:00
Jongeren Parkour Liendert, Lageweg 8
Liendert/Rustenburg

IJsspeurtocht

23 juli
IJskar bij Cultuurpodium Kosmik, Heiligerbergweg 144
Randenbroek/Schuilenburg

Voetbaldagen

23 juli - 25 juli
SC Hoevelaken, Kerkepad 3
Hoevelaken

Kantje boord

23 juli - 10:00 - 20:00
Kantje Boord Verhuur, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

Beweegfeestje

23 juli - 10:00 - 11:00
Bij de ‘Aardappelberg’, (voor Partou) ter hoogte van Dopheide 38
Hoogland/Kattenbroek

Summerdance

23 juli - 10:00 - 10:45
Dance Centre Amersfoort (Vathorst), Wezeperberg 1
Vathorst/Hooglanderveen

Speurtocht of bingo?

23 juli - 11:00 - 17:00
Parkhuis, Heiligenbergerweg 151
Randenbroek/Schuilenburg

Summerdance

23 juli - 11:00 - 11:45
Dance Centre Amersfoort (Vathorst), Wezeperberg 1
Vathorst/Hooglanderveen

Picknicken

23 juli - 12:00
Wijkboerderij Nieuwland, Zeldertsedreef 2
Nieuwland

Een zee van speelgoed

23 juli - 13:00 - 15:00
Speelotheek Eemland, Liendertseweg 64A
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Speelzomer

23 juli - 14:00 - 16:00
De Meander, het Avontuur 45
Hoogland/Kattenbroek

Speelclub

23 juli - 14:15 - 16:30
Schoolplein de Biezen, Kraailandhof 1
Hoogland/Kattenbroek

Speciaal voor meiden

23 juli - 14:30 - 15:15
Vlinderpark, van Galenstraat/van Brakelstraat
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Lekker voetballen

23 juli - 15:15 - 16:30
Vlinderpark, van Galenstraat/van Brakelstraat
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Potje basketballen

23 juli - 16:30 - 18:30
Krajicek Playground, Neptunusplein
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

IJsspeurtocht

24 juli
IJskar bij Cultuurpodium Kosmik, Heiligerbergweg 144
Randenbroek/Schuilenburg

Voetbaldagen

24 juli - 26 juli
VVZA, Hoolesteeg 6
Zielhorst/Schothorst

Kantje boord

24 juli - 10:00 - 20:00
Kantje Boord Verhuur, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

Duik in het verleden

24 juli - 11:00 - 15:00
Wijkmuseum Soesterkwartier, St. Bonifaciusstraat 61
Soesterkwartier/Isselt

Lego WeDo

24 juli - 14:00 - 16:00
Medialab, Eemhuis, Eemplein 71
Soesterkwartier/Isselt

IJsspeurtocht

25 juli
IJskar bij Cultuurpodium Kosmik, Heiligerbergweg 144
Randenbroek/Schuilenburg

Kantje boord

25 juli - 10:00 - 20:00
Kantje Boord Verhuur, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

Spelen in het bos

25 juli - 10:00 - 12:00
Buitenkast Ganskuijl, Ganskuijl 25A
Amersfoort-Zuid

Kabouters & krokodillen

25 juli - 11:00
Herman van Veen Arts Center, Landgoed De Paltz 1
Soest
Soest

Drukstempel

25 juli - 12:30 - 13:30
De Katoendrukkerij, De Volmolen, Plantsoen Noord 2
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Middeleeuws erf

25 juli - 13:00 - 17:00
Park Schothorst, Bedekte Weg (midden op het grote grasveld)
Zielhorst/Schothorst

Yellow Lego Challenge

25 juli - 14:00 - 16:00
Eemhuis, Eemplein 71-77
Soesterkwartier/Isselt

Skelterpret

25 juli - 14:00 - 16:00
Verkeerstuin, Soesterweg 312
Soesterkwartier/Isselt

Hocus Pokus

25 juli - 15:00
Theater de Kamers, Wezeperberg 1
Vathorst/Hooglanderveen

Sportikamp

26 juli - 28 juli
VV Cobuboys, Sportpark Zielhorst
Schothorst/Zielhorst

Voetbaldagen

26 juli - 09:00 - 16:00
vv Hoogland, Sportlaan 30
Hoogland/Kattenbroek

Miniprofessors

26 juli - 09:30 - 10:30
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Schaken

26 juli - 10:00 - 11:00
Van der Valk-A1 Hotel, Ruimtevaart 22
Nieuwland

Peutergym

26 juli - 10:00 - 11:00
Kai Park, Wieringenpad
Vathorst/Hooglanderveen

Schat van de zeerover

26 juli - 10:30 - 12:30
Park Randenbroek (ingang Ringweg Randenbroek)
Randenbroek/Schuilenburg

Toverstenen

26 juli - 10:45 - 11:45
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Recycle fles

26 juli - 12:30
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Wijksportdag Schuilenburg

26 juli - 13:00 - 15:00
Grasveld Orpheuspad, Orpheuspad
Randenbroek/Schuilenburg

Toverstenen

26 juli - 13:45 - 14:45
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Kickboksen

26 juli - 14:30 - 15:30
Schoolplein Caeciliaschool, Rossinistraat 1
Randenbroek/Schuilenburg

Buurtsportclub

26 juli - 15:00 - 17:00
De Gildenplaats, Koppel
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Potje basketballen

26 juli - 15:00 - 17:00
De Gildenplaats, Koppel
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Voorlezen in het gras

26 juli - 15:00
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

ABC Karavaan

27 juli
Grasveld Balalaikapad, Parkschool (Raadhoven 2) of 'de Kuil' (tegenover Parkschool)
Schothorst/Zielhorst

Voetbaldagen

27 juli - 09:00 - 16:00
vv Hoogland, Sportlaan 30
Hoogland/Kattenbroek

Toverstenen

27 juli - 09:30 - 10:30
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Kunstenaar

27 juli - 10:00 - 12:00
KunstISverbinden, Soesterweg 312 (bij de Verkeerstuin)
Op de Wagenwerkplaats
Soesterkwartier/Isselt

Film maken

27 juli - 10:00 - 16:00
Medialab, Eemhuis, Eemplein 71
Soesterkwartier/Isselt

Miniprofessors

27 juli - 10:45 - 11:45
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Toverstenen

27 juli - 12:30 - 13:30
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Recycle fles

27 juli - 13:45
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Speelzomer

27 juli - 14:00 - 16:00
De Breede Hei, Dopheide 40
Hoogland/Kattenbroek

Speelclub

27 juli - 14:30 - 16:30
De Kuil, Veld Schothorsterlaan tegenover de Parkschool
Schothorst/Zielhorst

Buurtsportclub

27 juli - 14:30 - 15:15
Krajicek Playground, Neptunusplein
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Voorlezen in het gras

27 juli - 15:00
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Buurtsportclub

27 juli - 15:15 - 16:00
Krajicek Playground, Neptunusplein
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Potje basketballen

27 juli - 15:30 - 17:30
Rob Vis plein, Ringweg Dorrestein t.h.v. het Corderius college
Randenbroek/Schuilenburg

Peuterjournaal

28 juli

Recycle fles

28 juli - 09:30
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Spaans

28 juli - 10:00 - 11:00
Van der Valk-A1 Hotel, Ruimtevaart 22
Nieuwland

Wijksportdag Leusderkwartier

28 juli - 10:00 - 12:00
Juliana van Stolbergpark, Graaf Hendriklaan 15
Amersfoort-Zuid

Summerdance

28 juli - 10:00 - 10:45
Dance Centre Amersfoort (Nieuwland), Waterdreef 166
Nieuwland

Fake News

28 juli - 10:00 - 16:00
Medialab, Eemhuis, Eemplein 71
Soesterkwartier/Isselt

Toverstenen

28 juli - 10:45 - 11:45
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Duik in het verleden

28 juli - 11:00 - 15:00
Wijkmuseum Soesterkwartier, St. Bonifaciusstraat 61
Soesterkwartier/Isselt

Spaans

28 juli - 11:00 - 12:00
Van der Valk-A1 Hotel, Ruimtevaart 22
Nieuwland

Summerdance

28 juli - 11:00 - 11:45
Dance Centre Amersfoort (Nieuwland), Waterdreef 166
Nieuwland

Drukstempel

28 juli - 12:30 - 13:30
De Katoendrukkerij, De Volmolen, Plantsoen Noord 2
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Miniprofessors

28 juli - 12:30 - 13:30
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Toverstenen

28 juli - 13:45 - 14:45
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Speelclub

28 juli - 14:30 - 16:30
Balalaikapad, Speelveld tegenover wijkcentrum ‘t Middelpunt
Schothorst/Zielhorst

Buurtsport

28 juli - 14:30 - 15:30
Gymzaal Reinaartpad, Reinaartpad 25
Schothorst/Zielhorst

Technisch knutselen

28 juli - 14:30 - 16:30
Medialab, Eemhuis, Eemplein 71
Soesterkwartier/Isselt

Waterspeurneuzen

28 juli - 14:45 - 16:00
Parkhuis, Heiligenbergerweg 151
Randenbroek/Schuilenburg

Potje basketballen

28 juli - 15:00 - 17:00
Veld nabij rotonde 7
Vathorst/Hooglanderveen

Voorlezen in het gras

28 juli - 15:00
Speeltuin Soesterkwartier, Noordewierweg 271
Soesterkwartier/Isselt

Voetbaldagen

29 juli - 09:00 - 16:00
vv Hoogland, Sportlaan 30
Hoogland/Kattenbroek

Kunstenaar

29 juli - 10:00 - 12:00
KunstISverbinden, Soesterweg 312 (bij de Verkeerstuin)
Op de Wagenwerkplaats
Soesterkwartier/Isselt

Buitenatelier

29 juli - 10:00 - 12:00
Bij de ‘Aardappelberg’, (voor Partou) ter hoogte van Dopheide 38
Hoogland/Kattenbroek

Speelzomer

29 juli - 10:00 - 12:00
Kai Park, Wieringenpad
Vathorst/Hooglanderveen

Lekker dansen

29 juli - 13:00 - 14:00
PWA Randenbroek, Weberstraat 5
Randenbroek/Schuilenburg

Speelzomer

29 juli - 13:00 - 16:00
Kai Park, Wieringenpad
Vathorst/Hooglanderveen

Wijksportdag Randenbroek

29 juli - 13:00 - 15:00
Grasveld Haydnstraat
Randenbroek/Schuilenburg

Stoere sportmiddag

29 juli - 14:00 - 16:00
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Lekker dansen

29 juli - 14:30 - 15:15
Vlinderpark, van Galenstraat/van Brakelstraat
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Freerunnen

29 juli - 16:00 - 17:00
Jongeren Parkour Liendert, Lageweg 8
Liendert/Rustenburg

IJsspeurtocht

30 juli
IJskar bij Cultuurpodium Kosmik, Heiligerbergweg 144
Randenbroek/Schuilenburg

Lego Bee Bot

30 juli - 10:00 - 12:00
Medialab, Eemhuis, Eemplein 71
Soesterkwartier/Isselt

Kantje boord

30 juli - 10:00 - 20:00
Kantje Boord Verhuur, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

Beweegfeestje

30 juli - 10:00 - 11:00
Bij de ‘Aardappelberg’, (voor Partou) ter hoogte van Dopheide 38
Hoogland/Kattenbroek

Summerdance

30 juli - 10:00 - 10:45
Dance Centre Amersfoort (Vathorst), Wezeperberg 1
Vathorst/Hooglanderveen

Beter rekenen

30 juli - 11:00 - 13:45
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Speurtocht of bingo?

30 juli - 11:00 - 17:00
Parkhuis, Heiligenbergerweg 151
Randenbroek/Schuilenburg

Summerdance

30 juli - 11:00 - 11:45
Dance Centre Amersfoort (Vathorst), Wezeperberg 1
Vathorst/Hooglanderveen

Een zee van speelgoed

30 juli - 13:00 - 15:00
Speelotheek Eemland, Liendertseweg 64A
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Book-o-Matic

30 juli - 13:30 - 15:30
Medialab, Eemhuis, Eemplein 71
Soesterkwartier/Isselt

Super Mario

30 juli - 13:30 - 15:30
Medialab, Eemhuis, Eemplein 71
Soesterkwartier/Isselt

Technisch knutselen

30 juli - 13:30 - 15:30
Medialab, Eemhuis, Eemplein 71
Soesterkwartier/Isselt

Speelzomer

30 juli - 14:00 - 16:00
De Meander, het Avontuur 45
Hoogland/Kattenbroek

Speelclub

30 juli - 14:15 - 16:30
Schoolplein de Biezen, Kraailandhof 1
Hoogland/Kattenbroek

Speciaal voor meiden

30 juli - 14:30 - 15:15
Vlinderpark, van Galenstraat/van Brakelstraat
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Lekker voetballen

30 juli - 15:15 - 16:30
Vlinderpark, van Galenstraat/van Brakelstraat
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Potje basketballen

30 juli - 16:30 - 18:30
Krajicek Playground, Neptunusplein
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

IJsspeurtocht

31 juli
IJskar bij Cultuurpodium Kosmik, Heiligerbergweg 144
Randenbroek/Schuilenburg

Kantje boord

31 juli - 10:00 - 20:00
Kantje Boord Verhuur, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

IJsspeurtocht

1 augustus
IJskar bij Cultuurpodium Kosmik, Heiligerbergweg 144
Randenbroek/Schuilenburg

Kantje boord

1 augustus - 10:00 - 20:00
Kantje Boord Verhuur, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

Kabouters & krokodillen

1 augustus - 11:00
Herman van Veen Arts Center, Landgoed De Paltz 1
Soest
Soest

Middeleeuws erf

1 augustus - 13:00 - 17:00
Park Schothorst, Bedekte Weg (midden op het grote grasveld)
Zielhorst/Schothorst

Skelterpret

1 augustus - 14:00 - 16:00
Verkeerstuin, Soesterweg 312
Soesterkwartier/Isselt

Lego WeDo 2 daagse

2 augustus - 3 augustus
Medialab, Eemhuis, Eemplein 71
Soesterkwartier/Isselt

Schaken

2 augustus - 10:00 - 11:00
Van der Valk-A1 Hotel, Ruimtevaart 22
Nieuwland

Peutergym

2 augustus - 10:00 - 11:00
Kai Park, Wieringenpad
Vathorst/Hooglanderveen

Kickboksen

2 augustus - 13:00 - 14:00
Vreedzame Buurtplein, Ariaweg 111
Randenbroek/Schuilenburg

Visje vangen

2 augustus - 13:30 - 15:30
Dreef (2e vijver)
Soesterkwartier/Isselt

Kickboksen

2 augustus - 14:30 - 15:30
Schoolplein Caeciliaschool, Rossinistraat 1
Randenbroek/Schuilenburg

Buurtsportclub

2 augustus - 15:00 - 17:00
De Gildenplaats, Koppel
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Potje basketballen

2 augustus - 15:00 - 17:00
De Gildenplaats, Koppel
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

ABC Karavaan

3 augustus
Grasveld Balalaikapad, Parkschool (Raadhoven 2) of 'de Kuil' (tegenover Parkschool)
Schothorst/Zielhorst

Lanterfanterlandschap

3 augustus - 10:00 - 12:00
Museum Flehite, Westsingel 50
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Natuuravontuur

3 augustus - 13:15 - 14:15
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Speelzomer

3 augustus - 14:00 - 16:00
De Breede Hei, Dopheide 40
Hoogland/Kattenbroek

Kunst maken

3 augustus - 14:00 - 16:00
Silverein, Soesterweg 533
Soesterkwartier/Isselt

Natuuravontuur

3 augustus - 14:15 - 15:45
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Speelclub

3 augustus - 14:30 - 16:30
De Kuil, Veld Schothorsterlaan tegenover de Parkschool
Schothorst/Zielhorst

Buurtsportclub

3 augustus - 14:30 - 15:15
Krajicek Playground, Neptunusplein
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Buurtsportclub

3 augustus - 15:15 - 16:00
Krajicek Playground, Neptunusplein
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Potje basketballen

3 augustus - 15:30 - 17:30
Rob Vis plein, Ringweg Dorrestein t.h.v. het Corderius college
Randenbroek/Schuilenburg

Natuuravontuur

3 augustus - 15:45 - 17:15
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Peuterjournaal

4 augustus

Sportikamp

4 augustus - 6 augustus
YMCA Leusden, Paradijsweg 4
Leusden

Spaans

4 augustus - 10:00 - 11:00
Van der Valk-A1 Hotel, Ruimtevaart 22
Nieuwland

Gonnie & gijsje

4 augustus - 10:00 - 10:45
Speeltuin Rivierenwijk, Dollardstraat 119
Soesterkwartier/Isselt

Balletles

4 augustus - 10:00 - 18:30
P.C.B.S. De Laak, Zwartsluiskade 2
Vathorst/Hooglanderveen

De Kindertuin

4 augustus - 10:00 - 11:15
Parkhuis, Heiligenbergerweg 151
Randenbroek/Schuilenburg

Wijksportdag Vathorst

4 augustus - 10:00 - 12:00
VV Hooglanderveen, Willem Tomassenlaan 10
Vathorst/Hooglanderveen

Summerdance

4 augustus - 10:00 - 10:45
Dance Centre Amersfoort (Nieuwland), Waterdreef 166
Nieuwland

Spiegeltje, spiegeltje aan de wand

4 augustus - 11:00 - 12:00
Kunsthal KAdE, Eemhuis, Eemplein 75

Spaans

4 augustus - 11:00 - 12:00
Van der Valk-A1 Hotel, Ruimtevaart 22
Nieuwland

Zingen & dansen

4 augustus - 11:00 - 11:45
Speeltuin Rivierenwijk, Dollardstraat 119
Soesterkwartier/Isselt

Summerdance

4 augustus - 11:00 - 11:45
Dance Centre Amersfoort (Nieuwland), Waterdreef 166
Nieuwland

Natuuravontuur

4 augustus - 13:00 - 14:00
Speeltuin Kruiskamp, Pullstraat 3
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Kinderbiodanza

4 augustus - 13:15 - 14:15
Johanneskerk, Westsingel 30
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Natuuravontuur

4 augustus - 14:00 - 15:30
Speeltuin Kruiskamp, Pullstraat 3
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Speelclub

4 augustus - 14:30 - 16:30
Balalaikapad, Speelveld tegenover wijkcentrum ‘t Middelpunt
Schothorst/Zielhorst

Buurtsport

4 augustus - 14:30 - 15:30
Gymzaal Reinaartpad, Reinaartpad 25
Schothorst/Zielhorst

Ouder-Peuteryoga

4 augustus - 14:30 - 15:30
De Marke, Wezeperberg 4
Vathorst/Hooglanderveen

Kinderbiodanza

4 augustus - 14:30 - 15:30
Johanneskerk, Westsingel 30
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Potje basketballen

4 augustus - 15:00 - 17:00
Veld nabij rotonde 7
Vathorst/Hooglanderveen

Natuuravontuur

4 augustus - 15:30 - 17:00
Speeltuin Kruiskamp, Pullstraat 3
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Buitenatelier

5 augustus - 10:00 - 12:00
Bij de ‘Aardappelberg’, (voor Partou) ter hoogte van Dopheide 38
Hoogland/Kattenbroek

Speelzomer

5 augustus - 10:00 - 12:00
Kai Park, Wieringenpad
Vathorst/Hooglanderveen

Lekker dansen

5 augustus - 13:00 - 14:00
PWA Randenbroek, Weberstraat 5
Randenbroek/Schuilenburg

Speelzomer

5 augustus - 13:00 - 16:00
Kai Park, Wieringenpad
Vathorst/Hooglanderveen

Crea Bea

5 augustus - 14:00 - 16:00
Gymzaal Koning Karelpad, Koning Karelpad 25
Schothorst/Zielhorst

Stoere sportmiddag

5 augustus - 14:00 - 16:00
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Lekker dansen

5 augustus - 14:30 - 15:15
Vlinderpark, van Galenstraat/van Brakelstraat
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Freerunnen

5 augustus - 16:00 - 17:00
Jongeren Parkour Liendert, Lageweg 8
Liendert/Rustenburg

IJsspeurtocht

6 augustus
IJskar bij Cultuurpodium Kosmik, Heiligerbergweg 144
Randenbroek/Schuilenburg

Gonnie & gijsje

6 augustus - 10:00 - 10:45
Speeltuin Rivierenwijk, Dollardstraat 119
Soesterkwartier/Isselt

Balletles

6 augustus - 10:00 - 18:30
P.C.B.S. De Laak, Zwartsluiskade 2
Vathorst/Hooglanderveen

Kantje boord

6 augustus - 10:00 - 20:00
Kantje Boord Verhuur, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

Beweegfeestje

6 augustus - 10:00 - 11:00
Bij de ‘Aardappelberg’, (voor Partou) ter hoogte van Dopheide 38
Hoogland/Kattenbroek

Bakfietsavontuur

6 augustus - 10:00 - 13:00
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Summerdance

6 augustus - 10:00 - 10:45
Dance Centre Amersfoort (Vathorst), Wezeperberg 1
Vathorst/Hooglanderveen

Beter rekenen

6 augustus - 11:00 - 13:45
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Speurtocht of bingo?

6 augustus - 11:00 - 17:00
Parkhuis, Heiligenbergerweg 151
Randenbroek/Schuilenburg

Zingen & dansen

6 augustus - 11:00 - 11:45
Speeltuin Rivierenwijk, Dollardstraat 119
Soesterkwartier/Isselt

Summerdance

6 augustus - 11:00 - 11:45
Dance Centre Amersfoort (Vathorst), Wezeperberg 1
Vathorst/Hooglanderveen

Een zee van speelgoed

6 augustus - 13:00 - 15:00
Speelotheek Eemland, Liendertseweg 64A
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Speelzomer

6 augustus - 14:00 - 16:00
De Meander, het Avontuur 45
Hoogland/Kattenbroek

Speelclub

6 augustus - 14:15 - 16:30
Schoolplein de Biezen, Kraailandhof 1
Hoogland/Kattenbroek

Speciaal voor meiden

6 augustus - 14:30 - 15:15
Vlinderpark, van Galenstraat/van Brakelstraat
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Lekker voetballen

6 augustus - 15:15 - 16:30
Vlinderpark, van Galenstraat/van Brakelstraat
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Potje basketballen

6 augustus - 16:30 - 18:30
Krajicek Playground, Neptunusplein
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

IJsspeurtocht

7 augustus
IJskar bij Cultuurpodium Kosmik, Heiligerbergweg 144
Randenbroek/Schuilenburg

Kantje boord

7 augustus - 10:00 - 20:00
Kantje Boord Verhuur, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

IJsspeurtocht

8 augustus
IJskar bij Cultuurpodium Kosmik, Heiligerbergweg 144
Randenbroek/Schuilenburg

Kantje boord

8 augustus - 10:00 - 20:00
Kantje Boord Verhuur, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

Kabouters & krokodillen

8 augustus - 11:00
Herman van Veen Arts Center, Landgoed De Paltz 1
Soest
Soest

Drukstempel

8 augustus - 12:30 - 13:30
De Katoendrukkerij, De Volmolen, Plantsoen Noord 2
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Middeleeuws erf

8 augustus - 13:00 - 17:00
Park Schothorst, Bedekte Weg (midden op het grote grasveld)
Zielhorst/Schothorst

Skelterpret

8 augustus - 14:00 - 16:00
Verkeerstuin, Soesterweg 312
Soesterkwartier/Isselt

Sportikamp

9 augustus - 11 augustus
YMCA Leusden, Paradijsweg 4
Leusden

Summerschool (Binnenstad)

9 augustus - 09:00 - 13:00
Snouckaertlaan 64/66, Snouckaertlaan 64/66
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Summerschool (Vathorst)

9 augustus - 09:00 - 13:00
Elburgstraat 200, Elburgstraat 200
Vathorst/Hooglanderveen

Schaken

9 augustus - 10:00 - 11:00
Van der Valk-A1 Hotel, Ruimtevaart 22
Nieuwland

Peutergym

9 augustus - 10:00 - 11:00
Kai Park, Wieringenpad
Vathorst/Hooglanderveen

Kickboksen

9 augustus - 13:00 - 14:00
Vreedzame Buurtplein, Ariaweg 111
Randenbroek/Schuilenburg

Kickboksen

9 augustus - 14:30 - 15:30
Schoolplein Caeciliaschool, Rossinistraat 1
Randenbroek/Schuilenburg

Buurtsportclub

9 augustus - 15:00 - 17:00
De Gildenplaats, Koppel
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Potje basketballen

9 augustus - 15:00 - 17:00
De Gildenplaats, Koppel
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

ABC Karavaan

10 augustus
Grasveld Balalaikapad, Parkschool (Raadhoven 2) of 'de Kuil' (tegenover Parkschool)
Schothorst/Zielhorst

Summerschool (Binnenstad)

10 augustus - 09:00 - 13:00
Snouckaertlaan 64/66, Snouckaertlaan 64/66
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Summerschool (Vathorst)

10 augustus - 09:00 - 13:00
Elburgstraat 200, Elburgstraat 200
Vathorst/Hooglanderveen

Natuuravontuur

10 augustus - 13:15 - 14:15
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Speelzomer

10 augustus - 14:00 - 16:00
De Breede Hei, Dopheide 40
Hoogland/Kattenbroek

Kunst maken

10 augustus - 14:00 - 16:00
Silverein, Soesterweg 533
Soesterkwartier/Isselt

Natuuravontuur

10 augustus - 14:15 - 15:45
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Speelclub

10 augustus - 14:30 - 16:30
De Kuil, Veld Schothorsterlaan tegenover de Parkschool
Schothorst/Zielhorst

Buurtsportclub

10 augustus - 14:30 - 15:15
Krajicek Playground, Neptunusplein
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Buurtsportclub

10 augustus - 15:15 - 16:00
Krajicek Playground, Neptunusplein
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Potje basketballen

10 augustus - 15:30 - 17:30
Rob Vis plein, Ringweg Dorrestein t.h.v. het Corderius college
Randenbroek/Schuilenburg

Natuuravontuur

10 augustus - 15:45 - 17:15
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Peuterjournaal

11 augustus

Summerschool (Binnenstad)

11 augustus - 09:00 - 13:00
Snouckaertlaan 64/66, Snouckaertlaan 64/66
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Summerschool (Vathorst)

11 augustus - 09:00 - 13:00
Elburgstraat 200, Elburgstraat 200
Vathorst/Hooglanderveen

Spaans

11 augustus - 10:00 - 11:00
Van der Valk-A1 Hotel, Ruimtevaart 22
Nieuwland

Gonnie & gijsje

11 augustus - 10:00 - 10:45
Speeltuin Rivierenwijk, Dollardstraat 119
Soesterkwartier/Isselt

Balletles

11 augustus - 10:00 - 18:30
P.C.B.S. De Laak, Zwartsluiskade 2
Vathorst/Hooglanderveen

De Kindertuin

11 augustus - 10:00 - 11:15
Parkhuis, Heiligenbergerweg 151
Randenbroek/Schuilenburg

Summerdance

11 augustus - 10:00 - 10:45
Dance Centre Amersfoort (Nieuwland), Waterdreef 166
Nieuwland

Spaans

11 augustus - 11:00 - 12:00
Van der Valk-A1 Hotel, Ruimtevaart 22
Nieuwland

Zingen & dansen

11 augustus - 11:00 - 11:45
Speeltuin Rivierenwijk, Dollardstraat 119
Soesterkwartier/Isselt

Summerdance

11 augustus - 11:00 - 11:45
Dance Centre Amersfoort (Nieuwland), Waterdreef 166
Nieuwland

Drukstempel

11 augustus - 12:30 - 13:30
De Katoendrukkerij, De Volmolen, Plantsoen Noord 2
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Natuuravontuur

11 augustus - 13:00 - 14:00
Speeltuin Kruiskamp, Pullstraat 3
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Natuuravontuur

11 augustus - 14:00 - 15:30
Speeltuin Kruiskamp, Pullstraat 3
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Speelclub

11 augustus - 14:30 - 16:30
Balalaikapad, Speelveld tegenover wijkcentrum ‘t Middelpunt
Schothorst/Zielhorst

Buurtsport

11 augustus - 14:30 - 15:30
Gymzaal Reinaartpad, Reinaartpad 25
Schothorst/Zielhorst

Potje basketballen

11 augustus - 15:00 - 17:00
Veld nabij rotonde 7
Vathorst/Hooglanderveen

Natuuravontuur

11 augustus - 15:30 - 17:00
Speeltuin Kruiskamp, Pullstraat 3
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Buitenatelier

12 augustus - 10:00 - 12:00
Bij de ‘Aardappelberg’, (voor Partou) ter hoogte van Dopheide 38
Hoogland/Kattenbroek

Speelzomer

12 augustus - 10:00 - 12:00
Kai Park, Wieringenpad
Vathorst/Hooglanderveen

Lekker dansen

12 augustus - 13:00 - 14:00
PWA Randenbroek, Weberstraat 5
Randenbroek/Schuilenburg

Speelzomer

12 augustus - 13:00 - 16:00
Kai Park, Wieringenpad
Vathorst/Hooglanderveen

Crea Bea

12 augustus - 14:00 - 16:00
Gymzaal Koning Karelpad, Koning Karelpad 25
Schothorst/Zielhorst

Stoere sportmiddag

12 augustus - 14:00 - 16:00
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Lekker dansen

12 augustus - 14:30 - 15:15
Vlinderpark, van Galenstraat/van Brakelstraat
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Freerunnen

12 augustus - 16:00 - 17:00
Jongeren Parkour Liendert, Lageweg 8
Liendert/Rustenburg

IJsspeurtocht

13 augustus
IJskar bij Cultuurpodium Kosmik, Heiligerbergweg 144
Randenbroek/Schuilenburg

Balletles

13 augustus - 10:00 - 18:30
P.C.B.S. De Laak, Zwartsluiskade 2
Vathorst/Hooglanderveen

Kantje boord

13 augustus - 10:00 - 20:00
Kantje Boord Verhuur, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

Beweegfeestje

13 augustus - 10:00 - 11:00
Bij de ‘Aardappelberg’, (voor Partou) ter hoogte van Dopheide 38
Hoogland/Kattenbroek

Bakfietsavontuur

13 augustus - 10:00 - 13:00
Speeltuin Kruiskamp, Pullstraat 3
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Summerdance

13 augustus - 10:00 - 10:45
Dance Centre Amersfoort (Vathorst), Wezeperberg 1
Vathorst/Hooglanderveen

Beter rekenen

13 augustus - 11:00 - 13:45
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Speurtocht of bingo?

13 augustus - 11:00 - 17:00
Parkhuis, Heiligenbergerweg 151
Randenbroek/Schuilenburg

Summerdance

13 augustus - 11:00 - 11:45
Dance Centre Amersfoort (Vathorst), Wezeperberg 1
Vathorst/Hooglanderveen

Een zee van speelgoed

13 augustus - 13:00 - 15:00
Speelotheek Eemland, Liendertseweg 64A
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Speelzomer

13 augustus - 14:00 - 16:00
De Meander, het Avontuur 45
Hoogland/Kattenbroek

Speelclub

13 augustus - 14:15 - 16:30
Schoolplein de Biezen, Kraailandhof 1
Hoogland/Kattenbroek

Speciaal voor meiden

13 augustus - 14:30 - 15:15
Vlinderpark, van Galenstraat/van Brakelstraat
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Lekker voetballen

13 augustus - 15:15 - 16:30
Vlinderpark, van Galenstraat/van Brakelstraat
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Potje basketballen

13 augustus - 16:30 - 18:30
Krajicek Playground, Neptunusplein
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

IJsspeurtocht

14 augustus
IJskar bij Cultuurpodium Kosmik, Heiligerbergweg 144
Randenbroek/Schuilenburg

Kantje boord

14 augustus - 10:00 - 20:00
Kantje Boord Verhuur, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

IJsspeurtocht

15 augustus
IJskar bij Cultuurpodium Kosmik, Heiligerbergweg 144
Randenbroek/Schuilenburg

Kantje boord

15 augustus - 10:00 - 20:00
Kantje Boord Verhuur, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

Kabouters & krokodillen

15 augustus - 11:00
Herman van Veen Arts Center, Landgoed De Paltz 1
Soest
Soest

Drukstempel

15 augustus - 12:30 - 13:30
De Katoendrukkerij, De Volmolen, Plantsoen Noord 2
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Middeleeuws erf

15 augustus - 13:00 - 17:00
Park Schothorst, Bedekte Weg (midden op het grote grasveld)
Zielhorst/Schothorst

Skelterpret

15 augustus - 14:00 - 16:00
Verkeerstuin, Soesterweg 312
Soesterkwartier/Isselt

Sportikamp

16 augustus - 18 augustus
VV Amsvorde, Leusderweg 310
Amersfoort-Zuid

Summerschool (Binnenstad)

16 augustus - 09:00 - 13:00
Snouckaertlaan 64/66, Snouckaertlaan 64/66
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Summerschool (Vathorst)

16 augustus - 09:00 - 13:00
Elburgstraat 200, Elburgstraat 200
Vathorst/Hooglanderveen

Voetbal Fun Day

16 augustus - 09:30 - 15:30
ASC Nieuwland, Laan van Duurzaamheid 10
Nieuwland

Lego Bee Bot – ABC Randenbroek

16 augustus - 10:00 - 12:00
De Caeciliaschool, Rossinistraat 1
Randenbroek/Schuilenburg

Schaken

16 augustus - 10:00 - 11:00
Van der Valk-A1 Hotel, Ruimtevaart 22
Nieuwland

Peutergym

16 augustus - 10:00 - 11:00
Kai Park, Wieringenpad
Vathorst/Hooglanderveen

Zomerse Muziekweek

16 augustus - 10:00 - 14:30
KAMV, Dirk Loogenstraat 6
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Wijksportdag Hoogland

16 augustus - 11:30 - 16:30
Skatebaan Hoogland, Engweg
Hoogland/Kattenbroek

Kickboksen

16 augustus - 13:00 - 14:00
Vreedzame Buurtplein, Ariaweg 111
Randenbroek/Schuilenburg

Kickboksen

16 augustus - 14:30 - 15:30
Schoolplein Caeciliaschool, Rossinistraat 1
Randenbroek/Schuilenburg

Buurtsportclub

16 augustus - 15:00 - 17:00
De Gildenplaats, Koppel
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Potje basketballen

16 augustus - 15:00 - 17:00
De Gildenplaats, Koppel
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

ABC Karavaan

17 augustus
Grasveld Balalaikapad, Parkschool (Raadhoven 2) of 'de Kuil' (tegenover Parkschool)
Schothorst/Zielhorst

Summerschool (Binnenstad)

17 augustus - 09:00 - 13:00
Snouckaertlaan 64/66, Snouckaertlaan 64/66
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Summerschool (Vathorst)

17 augustus - 09:00 - 13:00
Elburgstraat 200, Elburgstraat 200
Vathorst/Hooglanderveen

Lego WeDo – ABC Randenbroek

17 augustus - 10:00 - 12:00
De Caeciliaschool, Rossinistraat 1
Randenbroek/Schuilenburg

Yellow Lego Challenge – ABC Randenbroek

17 augustus - 10:00 - 12:00
De Caeciliaschool, Rossinistraat 1
Randenbroek/Schuilenburg

Zomerse Muziekweek

17 augustus - 10:00 - 14:30
KAMV, Dirk Loogenstraat 6
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Wijksportdag Koppel

17 augustus - 13:00 - 15:00
Boogschutterplein
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Natuuravontuur

17 augustus - 13:15 - 14:15
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Vioolclub

17 augustus - 13:30 - 14:15
Muziekschool – Zwartsluiskade, Zwartluiskade 2
Vathorst/Hooglanderveen

Speelzomer

17 augustus - 14:00 - 16:00
De Breede Hei, Dopheide 40
Hoogland/Kattenbroek

Natuuravontuur

17 augustus - 14:15 - 15:45
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Speelclub

17 augustus - 14:30 - 16:30
De Kuil, Veld Schothorsterlaan tegenover de Parkschool
Schothorst/Zielhorst

Buurtsportclub

17 augustus - 14:30 - 15:15
Krajicek Playground, Neptunusplein
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Buurtsportclub

17 augustus - 15:15 - 16:00
Krajicek Playground, Neptunusplein
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Potje basketballen

17 augustus - 15:30 - 17:30
Rob Vis plein, Ringweg Dorrestein t.h.v. het Corderius college
Randenbroek/Schuilenburg

Natuuravontuur

17 augustus - 15:45 - 17:15
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Peuterjournaal

18 augustus

Summerschool (Binnenstad)

18 augustus - 09:00 - 13:00
Snouckaertlaan 64/66, Snouckaertlaan 64/66
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Summerschool (Vathorst)

18 augustus - 09:00 - 13:00
Elburgstraat 200, Elburgstraat 200
Vathorst/Hooglanderveen

Yellow Lego Challenge – ABC Randenbroek

18 augustus - 10:00 - 12:00
De Caeciliaschool, Rossinistraat 1
Randenbroek/Schuilenburg

Spaans

18 augustus - 10:00 - 11:00
Van der Valk-A1 Hotel, Ruimtevaart 22
Nieuwland

Summerdance

18 augustus - 10:00 - 10:45
Dance Centre Amersfoort (Nieuwland), Waterdreef 166
Nieuwland

Zomerse Muziekweek

18 augustus - 10:00 - 14:30
KAMV, Dirk Loogenstraat 6
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Spaans

18 augustus - 11:00 - 12:00
Van der Valk-A1 Hotel, Ruimtevaart 22
Nieuwland

Summerdance

18 augustus - 11:00 - 11:45
Dance Centre Amersfoort (Nieuwland), Waterdreef 166
Nieuwland

Drukstempel

18 augustus - 12:30 - 13:30
De Katoendrukkerij, De Volmolen, Plantsoen Noord 2
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Natuuravontuur

18 augustus - 13:00 - 14:00
Speeltuin Kruiskamp, Pullstraat 3
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Gitaarshow

18 augustus - 13:30 - 14:15
Muziekschool – Zwartsluiskade, Zwartluiskade 2
Vathorst/Hooglanderveen

Natuuravontuur

18 augustus - 14:00 - 15:30
Speeltuin Kruiskamp, Pullstraat 3
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Varen op de beek

18 augustus - 14:00 - 16:00
Parkhuis, Heiligenbergerweg 151
Randenbroek/Schuilenburg

Speelclub

18 augustus - 14:30 - 16:30
Balalaikapad, Speelveld tegenover wijkcentrum ‘t Middelpunt
Schothorst/Zielhorst

Buurtsport

18 augustus - 14:30 - 15:30
Gymzaal Reinaartpad, Reinaartpad 25
Schothorst/Zielhorst

Ouder-Peuteryoga

18 augustus - 14:30 - 15:30
De Marke, Wezeperberg 4
Vathorst/Hooglanderveen

Buurtsportfeestje

18 augustus - 14:30 - 15:30
Kai Park, Wieringenpad
Vathorst/Hooglanderveen

Potje basketballen

18 augustus - 15:00 - 17:00
Veld nabij rotonde 7
Vathorst/Hooglanderveen

Natuuravontuur

18 augustus - 15:30 - 17:00
Speeltuin Kruiskamp, Pullstraat 3
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Lego Parcours

19 augustus - 10:00 - 12:00
De Caeciliaschool, Rossinistraat 1
Randenbroek/Schuilenburg

Speelzomer

19 augustus - 10:00 - 12:00
Kai Park, Wieringenpad
Vathorst/Hooglanderveen

Zomerse Muziekweek

19 augustus - 10:00 - 14:30
KAMV, Dirk Loogenstraat 6
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Lekker dansen

19 augustus - 13:00 - 14:00
PWA Randenbroek, Weberstraat 5
Randenbroek/Schuilenburg

Speelzomer

19 augustus - 13:00 - 16:00
Kai Park, Wieringenpad
Vathorst/Hooglanderveen

Stoere sportmiddag

19 augustus - 14:00 - 16:00
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Lekker dansen

19 augustus - 14:30 - 15:15
Vlinderpark, van Galenstraat/van Brakelstraat
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Freerunnen

19 augustus - 16:00 - 17:00
Jongeren Parkour Liendert, Lageweg 8
Liendert/Rustenburg

IJsspeurtocht

20 augustus
IJskar bij Cultuurpodium Kosmik, Heiligerbergweg 144
Randenbroek/Schuilenburg

Kantje boord

20 augustus - 10:00 - 20:00
Kantje Boord Verhuur, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

Beweegfeestje

20 augustus - 10:00 - 11:00
Bij de ‘Aardappelberg’, (voor Partou) ter hoogte van Dopheide 38
Hoogland/Kattenbroek

Summerdance

20 augustus - 10:00 - 10:45
Dance Centre Amersfoort (Vathorst), Wezeperberg 1
Vathorst/Hooglanderveen

Zomerse Muziekweek

20 augustus - 10:00 - 14:30
KAMV, Dirk Loogenstraat 6
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Beter rekenen

20 augustus - 11:00 - 13:45
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Speurtocht of bingo?

20 augustus - 11:00 - 17:00
Parkhuis, Heiligenbergerweg 151
Randenbroek/Schuilenburg

Summerdance

20 augustus - 11:00 - 11:45
Dance Centre Amersfoort (Vathorst), Wezeperberg 1
Vathorst/Hooglanderveen

Speelzomer

20 augustus - 14:00 - 16:00
De Meander, het Avontuur 45
Hoogland/Kattenbroek

Speelclub

20 augustus - 14:15 - 16:30
Schoolplein de Biezen, Kraailandhof 1
Hoogland/Kattenbroek

Aquareldorado

20 augustus - 14:15 - 15:45
Museum Flehite, Westsingel 50
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Speciaal voor meiden

20 augustus - 14:30 - 15:15
Vlinderpark, van Galenstraat/van Brakelstraat
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Lekker voetballen

20 augustus - 15:15 - 16:30
Vlinderpark, van Galenstraat/van Brakelstraat
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Potje basketballen

20 augustus - 16:30 - 18:30
Krajicek Playground, Neptunusplein
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

IJsspeurtocht

21 augustus
IJskar bij Cultuurpodium Kosmik, Heiligerbergweg 144
Randenbroek/Schuilenburg

Kantje boord

21 augustus - 10:00 - 20:00
Kantje Boord Verhuur, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

IJsspeurtocht

22 augustus
IJskar bij Cultuurpodium Kosmik, Heiligerbergweg 144
Randenbroek/Schuilenburg

Kantje boord

22 augustus - 10:00 - 20:00
Kantje Boord Verhuur, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

Kabouters & krokodillen

22 augustus - 11:00
Herman van Veen Arts Center, Landgoed De Paltz 1
Soest
Soest

Drukstempel

22 augustus - 12:30 - 13:30
De Katoendrukkerij, De Volmolen, Plantsoen Noord 2
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Middeleeuws erf

22 augustus - 13:00 - 17:00
Park Schothorst, Bedekte Weg (midden op het grote grasveld)
Zielhorst/Schothorst

Skelterpret

22 augustus - 14:00 - 16:00
Verkeerstuin, Soesterweg 312
Soesterkwartier/Isselt

Avontuurlijke vakantieweek

23 augustus - 27 augustus
Liendert/Rustenburg
Liendert/Rustenburg

Sportikamp

23 augustus - 25 augustus
VV Amsvorde, Leusderweg 310
Amersfoort-Zuid

Summerschool (Binnenstad)

23 augustus - 09:00 - 13:00
Snouckaertlaan 64/66, Snouckaertlaan 64/66
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Summerschool (Vathorst)

23 augustus - 09:00 - 13:00
Elburgstraat 200, Elburgstraat 200
Vathorst/Hooglanderveen

Schaken

23 augustus - 10:00 - 11:00
Van der Valk-A1 Hotel, Ruimtevaart 22
Nieuwland

Discobol, draaien & drop

23 augustus - 10:00 - 12:30
Kunstbrouwerij, Eemhuis, Eemplein 75
Soesterkwartier/Isselt

Peutergym

23 augustus - 10:00 - 11:00
Kai Park, Wieringenpad
Vathorst/Hooglanderveen

Blotevoetenpad

23 augustus - 10:30 - 12:30
Parkhuis, Heiligenbergerweg 151
Randenbroek/Schuilenburg

Wijksportdag Liendert/Rustenburg

23 augustus - 12:00 - 16:00
Parelhoenstraat 12 A
Liendert/Rustenburg

Jan Boerenfluitjes

23 augustus - 13:00 - 15:00
Winkelcentrum Emiclaer
Hoogland/Kattenbroek

Visje vangen

23 augustus - 13:30 - 15:30
Vijver Berkenlaan
Hoogland/Kattenbroek

Buurtsportclub

23 augustus - 15:00 - 17:00
De Gildenplaats, Koppel
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Potje basketballen

23 augustus - 15:00 - 17:00
De Gildenplaats, Koppel
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

ABC Karavaan

24 augustus
Grasveld Balalaikapad, Parkschool (Raadhoven 2) of 'de Kuil' (tegenover Parkschool)
Schothorst/Zielhorst

Summerschool (Binnenstad)

24 augustus - 09:00 - 13:00
Snouckaertlaan 64/66, Snouckaertlaan 64/66
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Summerschool (Vathorst)

24 augustus - 09:00 - 13:00
Elburgstraat 200, Elburgstraat 200
Vathorst/Hooglanderveen

Brandweermannen, ballerina’s & bananen

24 augustus - 09:30 - 10:30
Kunstbrouwerij – ICOON, Leeghwater 1-3
Vathorst/Hooglanderveen

Journalist

24 augustus - 10:00 - 12:30
Van der Valk-A1 Hotel, Ruimtevaart 22
Nieuwland

Sneeuwwitje

24 augustus - 10:00 - 16:00
Kunstbrouwerij – ICOON, Leeghwater 1-3
Vathorst/Hooglanderveen

TikTok, trends & Twix

24 augustus - 10:00 - 12:30
Kunstbrouwerij – ICOON, Leeghwater 1-3
Vathorst/Hooglanderveen

Kinderen voor Kinderen & kersen

24 augustus - 11:00 - 12:30
Kunstbrouwerij – ICOON, Leeghwater 1-3
Vathorst/Hooglanderveen

Jan Boerenfluitjes

24 augustus - 13:00 - 15:00
Euterpeplein
Randenbroek/Schuilenburg

Wijksportdag Soesterkwartier

24 augustus - 13:00 - 15:30
Rugbyclub Eemland, Barchman Wuytierslaan 95
Soesterkwartier/Isselt

Maak muziek (5-8 jaar)

24 augustus - 13:00 - 14:30
De Grote Koppel 65
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Maak muziek (9-12 jaar)

24 augustus - 13:00 - 14:30
De Grote Koppel 65
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Natuuravontuur

24 augustus - 13:15 - 14:15
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Vioolclub

24 augustus - 13:30 - 14:15
Muziekschool – Zwartsluiskade, Zwartluiskade 2
Vathorst/Hooglanderveen

Theatersport, toitoitoi & twix

24 augustus - 13:30 - 16:00
Kunstbrouwerij – ICOON, Leeghwater 1-3
Vathorst/Hooglanderveen

TikTok, trends & Twix

24 augustus - 13:30 - 16:00
Kunstbrouwerij – ICOON, Leeghwater 1-3
Vathorst/Hooglanderveen

Speelzomer

24 augustus - 14:00 - 16:00
De Breede Hei, Dopheide 40
Hoogland/Kattenbroek

Natuuravontuur

24 augustus - 14:15 - 15:45
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Speelclub

24 augustus - 14:30 - 16:30
De Kuil, Veld Schothorsterlaan tegenover de Parkschool
Schothorst/Zielhorst

Buurtsportclub

24 augustus - 14:30 - 15:15
Krajicek Playground, Neptunusplein
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Maak muziek (5-8 jaar)

24 augustus - 14:30 - 16:00
De Grote Koppel 65
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Maak muziek (9-12 jaar)

24 augustus - 14:30 - 16:00
De Grote Koppel 65
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Buurtsportclub

24 augustus - 15:15 - 16:00
Krajicek Playground, Neptunusplein
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Potje basketballen

24 augustus - 15:30 - 17:30
Rob Vis plein, Ringweg Dorrestein t.h.v. het Corderius college
Randenbroek/Schuilenburg

Natuuravontuur

24 augustus - 15:45 - 17:15
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Peuterjournaal

25 augustus

Summerschool (Binnenstad)

25 augustus - 09:00 - 13:00
Snouckaertlaan 64/66, Snouckaertlaan 64/66
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Summerschool (Vathorst)

25 augustus - 09:00 - 13:00
Elburgstraat 200, Elburgstraat 200
Vathorst/Hooglanderveen

Wijksportdag Liendert/Rustenburg

25 augustus - 09:30 - 11:30
Parelhoenstraat 12 A
Liendert/Rustenburg

Spaans

25 augustus - 10:00 - 11:00
Van der Valk-A1 Hotel, Ruimtevaart 22
Nieuwland

Summerdance

25 augustus - 10:00 - 10:45
Dance Centre Amersfoort (Nieuwland), Waterdreef 166
Nieuwland

Spaans

25 augustus - 11:00 - 12:00
Van der Valk-A1 Hotel, Ruimtevaart 22
Nieuwland

Summerdance

25 augustus - 11:00 - 11:45
Dance Centre Amersfoort (Nieuwland), Waterdreef 166
Nieuwland

Drukstempel

25 augustus - 12:30 - 13:30
De Katoendrukkerij, De Volmolen, Plantsoen Noord 2
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Minecraft

25 augustus - 13:00 - 16:00
Kunstbrouwerij, Eemhuis, Eemplein 75
Soesterkwartier/Isselt

Jan Boerenfluitjes

25 augustus - 13:00 - 15:00
Winkelcentrum Vathorst
Vathorst/Hooglanderveen

Natuuravontuur

25 augustus - 13:00 - 14:00
Speeltuin Kruiskamp, Pullstraat 3
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Maak muziek (5-8 jaar)

25 augustus - 13:00 - 14:30
De Grote Koppel 65
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Maak muziek (9-12 jaar)

25 augustus - 13:00 - 14:30
De Grote Koppel 65
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Gitaarshow

25 augustus - 13:30 - 14:15
Muziekschool – Zwartsluiskade, Zwartluiskade 2
Vathorst/Hooglanderveen

Natuuravontuur

25 augustus - 14:00 - 15:30
Speeltuin Kruiskamp, Pullstraat 3
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Buurtsportfeestje

25 augustus - 14:15 - 15:15
Kunstgrasveld de Brink, Wezeperberg 6
Vathorst/Hooglanderveen

Speelclub

25 augustus - 14:30 - 16:30
Balalaikapad, Speelveld tegenover wijkcentrum ‘t Middelpunt
Schothorst/Zielhorst

Buurtsport

25 augustus - 14:30 - 15:30
Gymzaal Reinaartpad, Reinaartpad 25
Schothorst/Zielhorst

De Kindertuin

25 augustus - 14:30 - 16:00
Parkhuis, Heiligenbergerweg 151
Randenbroek/Schuilenburg

Maak muziek (5-8 jaar)

25 augustus - 14:30 - 16:00
De Grote Koppel 65
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Maak muziek (9-12 jaar)

25 augustus - 14:30 - 16:00
De Grote Koppel 65
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Potje basketballen

25 augustus - 15:00 - 17:00
Veld nabij rotonde 7
Vathorst/Hooglanderveen

Natuuravontuur

25 augustus - 15:30 - 17:00
Speeltuin Kruiskamp, Pullstraat 3
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Leven als een prof

26 augustus - 27 augustus
VVZA, Hoolesteeg 6
Zielhorst/Schothorst

Piraten, prinsessen & perziken

26 augustus - 10:00 - 11:30
Kunstbrouwerij, Eemhuis, Eemplein 75
Soesterkwartier/Isselt

Streetart, slowbeats & skittles

26 augustus - 10:00 - 12:30
Kunstbrouwerij, Eemhuis, Eemplein 75
Soesterkwartier/Isselt

Kleedjes, kringloop & kaneelstokjes

26 augustus - 10:00 - 16:00
Kunstbrouwerij, Eemhuis, Eemplein 75
Soesterkwartier/Isselt

Speelzomer

26 augustus - 10:00 - 12:00
Kai Park, Wieringenpad
Vathorst/Hooglanderveen

Lekker dansen

26 augustus - 13:00 - 14:00
PWA Randenbroek, Weberstraat 5
Randenbroek/Schuilenburg

Speelzomer

26 augustus - 13:00 - 16:00
Kai Park, Wieringenpad
Vathorst/Hooglanderveen

Maak muziek (5-8 jaar)

26 augustus - 13:00 - 14:30
De Grote Koppel 65
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Maak muziek (9-12 jaar)

26 augustus - 13:00 - 14:30
De Grote Koppel 65
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Lion King, liedjes & lollies

26 augustus - 13:30 - 16:00
Kunstbrouwerij, Eemhuis, Eemplein 75
Soesterkwartier/Isselt

Spiegelworkshop

26 augustus - 13:30 - 16:00
Kunstbrouwerij, Eemhuis, Eemplein 75
Soesterkwartier/Isselt

Stoere sportmiddag

26 augustus - 14:00 - 16:00
ABC Het Scala, Ariaweg 115
Randenbroek/Schuilenburg

Proeven uit de moestuin

26 augustus - 14:00 - 16:00
Bilalschool, Fahrenheitstraat 50
Amersfoort-Zuid

Wijksportdag Zielhorst – grote fietsspektakel

26 augustus - 14:00 - 16:45
Sportpark Zielhorst
Schothorst/Zielhorst

Onbeperkt plezier

26 augustus - 14:00 - 16:00
WV Eemland, Sportpark Zielhorst 2
Schothorst/Zielhorst

Lekker dansen

26 augustus - 14:30 - 15:15
Vlinderpark, van Galenstraat/van Brakelstraat
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Maak muziek (5-8 jaar)

26 augustus - 14:30 - 16:00
De Grote Koppel 65
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Maak muziek (9-12 jaar)

26 augustus - 14:30 - 16:00
De Grote Koppel 65
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Freerunnen

26 augustus - 16:00 - 17:00
Jongeren Parkour Liendert, Lageweg 8
Liendert/Rustenburg

IJsspeurtocht

27 augustus
IJskar bij Cultuurpodium Kosmik, Heiligerbergweg 144
Randenbroek/Schuilenburg

Monkey Moves

27 augustus - 09:15 - 10:00
Park Schothorst – Midden op het grote grasveld, Bedekte Weg
Schothorst/Zielhorst

Kantje boord

27 augustus - 10:00 - 20:00
Kantje Boord Verhuur, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

Beweegfeestje

27 augustus - 10:00 - 11:00
Bij de ‘Aardappelberg’, (voor Partou) ter hoogte van Dopheide 38
Hoogland/Kattenbroek

Summerdance

27 augustus - 10:00 - 10:45
Dance Centre Amersfoort (Vathorst), Wezeperberg 1
Vathorst/Hooglanderveen

Monkey Moves

27 augustus - 10:15 - 11:00
Park Schothorst – Midden op het grote grasveld, Bedekte Weg
Schothorst/Zielhorst

Speurtocht of bingo?

27 augustus - 11:00 - 17:00
Parkhuis, Heiligenbergerweg 151
Randenbroek/Schuilenburg

Summerdance

27 augustus - 11:00 - 11:45
Dance Centre Amersfoort (Vathorst), Wezeperberg 1
Vathorst/Hooglanderveen

Broodje marshmallow

27 augustus - 11:00 - 12:00
Adres volgt bij inschrijving
Soesterkwartier/Isselt

Monkey Moves

27 augustus - 11:15 - 12:00
Park Schothorst – Midden op het grote grasveld, Bedekte Weg
Schothorst/Zielhorst

Broodje marshmallow

27 augustus - 12:30 - 13:30
Adres volgt bij inschrijving
Soesterkwartier/Isselt

Jan Boerenfluitjes

27 augustus - 13:00 - 15:00
Emmauskerk, Noordewierweg 131
Soesterkwartier/Isselt

Speelzomer

27 augustus - 14:00 - 16:00
De Meander, het Avontuur 45
Hoogland/Kattenbroek

Broodje marshmallow

27 augustus - 14:00 - 15:00
Adres volgt bij inschrijving
Soesterkwartier/Isselt

Speelclub

27 augustus - 14:15 - 16:30
Schoolplein de Biezen, Kraailandhof 1
Hoogland/Kattenbroek

Speciaal voor meiden

27 augustus - 14:30 - 15:15
Vlinderpark, van Galenstraat/van Brakelstraat
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Game, set & match!

27 augustus - 15:00 - 17:00
LTV Randenbroek, Hoolesteeg 4
Schothorst/Zielhorst

Lekker voetballen

27 augustus - 15:15 - 16:30
Vlinderpark, van Galenstraat/van Brakelstraat
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Broodje marshmallow

27 augustus - 15:30 - 16:30
Adres volgt bij inschrijving
Soesterkwartier/Isselt

Potje basketballen

27 augustus - 16:30 - 18:30
Krajicek Playground, Neptunusplein
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

IJsspeurtocht

28 augustus
IJskar bij Cultuurpodium Kosmik, Heiligerbergweg 144
Randenbroek/Schuilenburg

IJsspeurtocht

28 augustus - 29 augustus
IJskar bij Cultuurpodium Kosmik, Heiligerbergweg 144
Randenbroek/Schuilenburg

Kantje boord

28 augustus - 10:00 - 20:00
Kantje Boord Verhuur, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

Kantje boord

29 augustus - 10:00 - 20:00
Kantje Boord Verhuur, Gasthuislaan 70
Randenbroek/Schuilenburg

Kabouters & krokodillen

29 augustus - 11:00
Herman van Veen Arts Center, Landgoed De Paltz 1
Soest
Soest

Drukstempel

29 augustus - 12:30 - 13:30
De Katoendrukkerij, De Volmolen, Plantsoen Noord 2
Kruiskamp/Koppel/Binnenstad

Middeleeuws erf

29 augustus - 13:00 - 17:00
Park Schothorst, Bedekte Weg (midden op het grote grasveld)
Zielhorst/Schothorst

Skelterpret

29 augustus - 14:00 - 16:00
Verkeerstuin, Soesterweg 312
Soesterkwartier/Isselt
+ Exporteer Evenementen